• BERG OKAP FLOYD GOLD ISOLA NEW _ FLOOWOKSGD3901

2999.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 798 800 650

Leave your phone
OPIS:

-Okap FLOOWOKSGD3901 o średnicy 39 cm marki BERG to bardzo dobry wybór. Okap ma nowoczesny kształt tuby i jest sterowany elektronicznie - posiada funkcjonalny wyświetlacz. Sterowany za pomocą przycisków SOFT TOUCH. Okap może pracować jako wyciąg lub w obiegu zamkniętym jako pochłaniacz - wymagana jest do tego instalacja filtrów węglowych BM1.
-Oświetlenie LED
-Oświetlenie w kuchni, zwłaszcza nad płytą kuchenną, ma duże znaczenie. Jasna barwa, dużo światła i energooszczędność to główne zalety zastosowania technologii LED. Żywotność żarówek LED wynosi nawet 100 tysięcy godzin.
-Praca w trybie pochłaniacza - Okap w trybie pochłaniacza doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, a szczególnie tam gdzie nie mamy możliwości podłączenia go do systemu wentylacyjnego. Okap działa wtedy w systemie zamkniętym. Zapachy powstające podczas gotowania zasysane są i filtrowane przez zestaw filtrów tłuszczowych. Następnie aktywne filtry węglowe oczyszczają powietrze, które trafia z powrotem do pomieszczenia. Należy pamiętać o wymianie filtrów węglowych raz na 3-4 msc.
-Łatwe czyszczenie - Użyte w okapie materiały są łatwe do utrzymania w czystości. Okap jest malowany proszkowo przez co znakomicie nadaje się do czyszczenia.
-Cicha praca okapu jest ważna szczególnie w przypadku kuchni otwartych. Praca okapu nie zaburza komfortu użytkowania pomieszczenia.
-Maksymalna głośność 62 dB dają duży komfort gotowania (nawet w trybie TURBO).
-Tryb pracy wyciągu wymaga podłączenia okapu do systemu wentylacyjnego. Powietrze, które trafia do okapu, jest filtrowane i usuwane z pomieszczenia przez komin wentylacyjny.

DANE TECHNICZNE:

-Okap FLOOWOKSGD3901 wyspowy.
-Nominalna wydajność turbiny 713 m3/h.
-3 poziomy mocy + tryb TURBO.
-Sterowanie przyciskami SOFT TOUCH w kolorze czarnym!
-Dodatkowo sterowanie pilotem.
-Oświetlenie oświetlenie 2x3W.
-Głośność 49/62 dB .
-Klasa energetyczna B.
-Średnica okapu to 39 cm.
-Kolor złoty METALICZNY
-FILTR WĘGLOWY - 2 SZTUKI FILTR BM1 DO NABYCIA ODDZIELNIE
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question