• Materac samopompujący 5cm L43 ACRA

159.90
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 48 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Ostatnie sztuki

Zamówienie telefoniczne: 798 800 650

Leave your phone

Tyle wystarczy - zaledwie 5 minut

Cały materac możesz spakować w ekonomiczne opakowanie - delikatnie wsuń go do plecaka i jesteś gotowy do podróży. Pamiętaj tylko, żeby go nie wystawiać na bezpośrednie działanie słońca i chronić przed ekstremalnymi temperaturami!

Nie czekaj dłużej - sprawdź teraz ten materac samopompujący i pozwól sobie na chwileczkę luksusu i komfortu, gdziekolwiek się znajdujesz!

Parametry:

  • Wymiary: 198 x 62,5 x 5 cm
  • Wymiary po spakowaniu: 33 x 19 cm
  • Współczynnik termiczny: 3,8 m2.KW
  • Waga: 1,75kg
  • Nośność: 120kg

Ten materac samopompujący to absolutny must-have dla wszystkich miłośników wygody i relaksu! Pomyśl tylko, jak szybko możesz odpocząć, gdy wystarczy jedno poluzowanie zaworu, a materac sam się napompowuje. Ten materac o grubości 5 cm zapewni Ci naprawdę wygodne miejsce do odpoczynku.  Przeznaczony jest zarówno na biwak, jak i na wygodne leniuchowanie na tarasie czy w ogrodzie. A co najważniejsze - jest niesamowicie lekki i zgodny! W porównaniu z innymi materacami, nie musisz się przejmować nadmierną wagą, a udźwig wynosi aż 120 kg!

Możesz pomóc materacowi w szybszym nadmuchiwaniu ustami lub usztywniając go.  Produkt nadaje się na biwak i dzięki swojej grubości gwarantuje wygodę. W porównaniu z materacami gumowo-tekstylnymi ma dużą przewagę dzięki niskiej wadze. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i chronić przed ekstremalnymi temperaturami!!
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question