• Łyżwy Hokejowe Chłopięce ACTION ACRA Rozmiar 33 - 36

169.90
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 48 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Ostatnie sztuki

Zamówienie telefoniczne: 798 800 650

Leave your phone

Nowa konstrukcja, która sprawia, że łyżwy hokejowe dla chłopców ACTION ACRA są niezwykle wszechstronne! Dzięki temu, że łyżwy pasują na rozmiary od 33 do 36, dzieci mogą cieszyć się nimi przez wiele sezonów.

Łyżwy hokejowe są wykonane z wytrzymałego plastikowego szkieletu, który zapewnia doskonałą ochronę na lodowisku. Wewnętrzny but wykonany z tekstylnych materiałów posiada miękką podszewkę, dzięki czemu zapewnia komfort i wygodę nawet podczas długich treningów.

Dwie plastikowe klamry z blokadą i łatwym dociąganiem na klamrze chronią stopę przed luźnymi ruchami, zapewniając stabilność i pewność na lodzie.

Regulacja rozmiarów jest prosta dzięki śrubie z kluczem imbusowym, co umożliwia szybkie dostosowanie buta do potrzeb. Zaufaj jakości i funkcjonalności, które oferują łyżwy hokejowe ACTION ACRA, i pozwól swojemu dziecku rozwijać swoje umiejętności na lodowisku!

Łyżwy składają się z plastikowego szkieletu oraz wewnętrznego, tekstylnego buta, który posiada miękką podszewkę zapewniającą najwyższy komfort. Do zabezpieczenia stopy w łyżwach służą dwie plastikowe klamry z blokadą i łatwym dociąganiem za pomocą zatrzasków na klamrze. Regulacja łyżew odbywa się za pomocą śruby z kluczem imbusowym.

Parametry: 

  • Rozmiar 33 - 36
  • Regulowane (4)
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question