• Zlewozmywaki

  • Parameters

Zlewozmywak to nieodłączny element każdej kuchni, który pełni zarówno praktyczne, jak i estetyczne funkcje. Dlatego przy wyborze tego istotnego wyposażenia warto zwrócić uwagę na jakość, funkcjonalność oraz design. W naszym sklepie znajdziesz m.in. dwie popularne marki zlewozmywaków – Kernau oraz Berg. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się szczególnie zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem ze względu na swoją praktyczność, oszczędność miejsca oraz trwałość. Jednokomorowe zlewy granitowe będą służyły przez lata, nie tracąc na wyglądzie czy funkcjonalności.

Zlewozmywaki Berg i Kernau

Zlewozmywaki Kernau i Berg oferują wysokiej jakości materiały oraz solidną konstrukcję, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia. Modele dwu- i jednokomorowe są wykonane z różnych surowców, takich jak stal nierdzewna, kompozyt granitowy czy ceramika.Stal nierdzewna stosowana w zlewozmywakach Kernau oznaczona jest symbolem AISI 304, co gwarantuje wysoką odporność na korozję oraz łatwość utrzymania czystości. Z kolei modele Berg wykonane są ze stali o podobnych parametrach, jednak korzystają z systemu satin, który nadaje im matowe wykończenie i jest mniej podatny na zarysowania.

W przypadku jednokomorowychmodeli z ociekaczem produkty Kernau i Berg mają zbliżone funkcje. Ociekacz umożliwia efektywniejsze suszenie naczyń oraz oszczędza miejsce na blacie. Ponadto, w zależności od modelu, zlewozmywaki obu marek mogą być wyposażone w dodatkowe elementy, takie jak deska do krojenia czy sitko do odpływu.