• ZENESOR 90.2 BLACK Okap kuchenny

2099.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 798 800 650

Leave your phone

Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Zenesor 90.2 Black

Prawdziwa perełka wśród przyściennych okapów kuchennych – Zenesor 90.2 Black zachwyca oryginalną stylistyką i ponadczasowością użytych materiałów. Prezentowany przez nas model to połączenie nowoczesnej technologii, wysokiej funkcjonalności i wyjątkowego designu.

  • Maksymalna wydajność: 760 m3/h
  • Sterowanie dotykowe
  • Energooszczędne oświetlenie LED

Funkcjonalności:

  • Prezentowany okap przyścienny skośny może działać w dwóch trybach. Pochłaniacz szybko i sprawnie filtruje powietrze w kuchni, natomiast wyciąg (po podłączeniu do kanału wentylacyjnego) odprowadza opary na zewnątrz.
  • Filtry aluminiowy i węglowy zapewniają nienaganną pracę urządzenia. Filtr aluminiowy pochłania tłuste drobiny i uwalnia sprzęty kuchenne od nieprzyjemnej w dotyku lepkiej warstwy. Natomiast filtr węglowy można zamówić opcjonalnie, jeżeli urządzenie pracuje w trybie pochłaniacza (zawarte w nim cząsteczki aktywnego węgla neutralizują przykre zapachy).
  • Przyjazne dla oka, a zarazem wyjątkowo stylowe oświetlenie LED idealnie uzupełnia iluminację w pomieszczeniu.
  • Na szczególną uwagę zasługuje cicha praca sprzętu – od 50 dB – która przyczynia się do zwiększenia komfortu użytkowania pomieszczenia.
  • 3-stopniowy zakres intensywności działania + funkcja boost pozwalają dostosować pracę okapu do indywidualnych potrzeb.
  • Okap kuchenny Zenesor 90.2 Black sterowany jest sensorycznie.
  • na szczególną uwagę zasługuje oświetlenie, dzięki zastosowaniu unikalnej technologii można regulować kąt padania oświetlenia na płytę grzewczą co sprawia, że czujemy się jeszcze bardziej komfortowo podczas przyrządzania ulubionych posiłków

Przeznaczenie:

Zenesor 90.2 Black to klasa, styl i elegancja zestawiona z najnowocześniejszą technologią oraz wysoką funkcjonalnością. Model ten sprawdzi się w nowocześnie zaaranżowanej kuchni. Zadbaliśmy tutaj o każdy, nawet najmniejszy szczegół, tworząc produkt na miarę XXI wieku.

Materiały:

Połączenie stali lakierowanej na czarno oraz czarnego hartowanego szkła pozwoliło stworzyć okap o niebanalnej stylistyce i ponadczasowym designie.

Kategoria Agd do zabudowy
Głębokość (cm) 47.2
Głośność max (dB) 69
Głośność min (dB) 50
Klasa energetyczna A
Kolor Czarny
Marka Globalo
Moc (W) 275
Oświetlenie LED 8 W
Sterowanie Dotykowe
Szerokość (cm) 90
Tryb Pochłaniacz, Wyciąg
Typ Przyścienny
Wydajność max (m3/h) 760
Wydajność min (m3/h) 305
Wykonanie Stal lakierowana, Szkło hartowane
Wysokość (cm) 99.5 - 131
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question